Apie mus

UAB „Iki raktų" - statybos ir apdailos darbus atliekanti kompanija, įsikūrusi 2008 m. Pagrindinė įmonės veiklos vieta - Vilniaus apskritis. Klientų pageidavimu 2010 m. bendrovė atidarė filialą ir Klaipėdos regione. Esant stambiems užsakymams įmonė pajėgi vykdyti darbus ir kituose Lietuvos miestuose.

Įmonės pagrindinės statybos darbų sritys :

 

 ·         Butų įrengimas
 ·         Įndividualių namų statyba


Įmonė džiaugiasi per 4 gyvavimo metus sėkmingai pastačiusi daugiau nei 20 individualių namų, įrengusi daugiau nei 50 privačių butų ir komercinių patalpų. Atliekant subrangos darbus, įmonė įgijo nemažą patirtį ir stambiuose objektuose.      

Efektyvus įmonės valdymas, patyrę darbų vadovai bei patikimi meistrai ir stabilios pajamos leidžia bendrovei pastoviai plėstis. Šiuo metu įmonė yra įgyvendinusi jau daugiau nei 100 statybinių projektų. Darbai atliekami laikantis Lietuvos statybų techninio reglamento normų bei vadovaujantis įmonės statybos taisyklėmis. 2011 m. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija UAB „Iki raktų" išdavė Atestatą Nr. 6441 su teise atlikti ypatingų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos ir apdailos darbus.

Bendrovės administracija - jaunų, išsilavinusių, veržlių darbuotojų komanda. Personalas motyvuojamas pasiektais rezultatais, o tai leidžia kelti vis aukštesnius tikslus įmonės veiklai. Bendrovės akcininkai taip pat aktyviai dalyvauja įmonės veikloje ir kontrolėje.

 

Skirtingų kvalifikacijų meistrai įmonėje nesikeičia nuo pirmųjų gyvavimo metų, o taip pat ir jų darbą prižiūrintys atestuoti darbų vadovai.

 

Per kelis savo veiklos metus „Iki raktų" sugebėjo pelnyti užsakovų, klientų ir partnerių pasitikėjimą. Sukaupusi reikiamą patirtį, įgijusi atestatus, gavusi užsakovų rekomendacijas dabar įmonė gali užtikrintai naudoti ir savąjį šūkį - „Iki raktų" - tai įvertinta.